SzybkiKontakt  

Zapoznaj się z szerokim asortymentem sklepu Agawi!

Szykujesz się do przeprowadzenia remontu w domu? Nadszedł czas na odświeżenie pomieszczeń? A może rozpoczynasz budowę?

W takim razie trafiłeś w idealne miejsce. W sklepie Agawi znajdziesz mnóstwo różnorodnych produktów i materiałów potrzebnych w czasie remontu. Agawi to producent akcesoriów malarskich i budowlanych. Sztandarowymi produktami są szczotki, style, surowce oraz pędzle. Znajdziesz tutaj jedynie produkty wysokogatunkowe, a jednocześnie w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Szczotki, pędzle, surowce i style – różnorodność materiałów, jednakowo wysoka jakość! W ofercie sklepu Agawi znajdziesz akcesoria budowlane i malarskie m.in. szczotki, pędzle, style oraz surowce. Należy pamiętać, aby wybierać produkty wysokiej jakości, takie jak te oferowane przez Agawi.

Przed zakupem warto zapoznać się z jego specyfikacją, tak aby dobrać odpowiedni produkt do pracy.

Jeśli potrzebujesz szczotki malarskiej, warto wiedzieć iż produkty te dzielą się na kilka kategorii. W naszej ofercie znajdziesz m.in. smołowce, ulicówki, zamiatacze i szrobery.

Ulicówki, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do prac zewnętrznych takich jak zamiatanie chodników bądź ulic. Szrobery, inaczej szczotki ryżowe, wykorzystywane są głównie do szorowania powierzchni. Jednymi z najpopularniejszych szczotek są zamiatacze. Używane do prac wewnątrz pomieszczeń, znakomicie sprawdzą się podczas sprzątania nieczystości zalegających na podłodze podczas remontów.

W sklepie Agawi zakupisz także pędzle malarskie, które można podzielić ze względu na przeznaczenie. Inne pędzle wybiera się do malowania olejami lub impregnatami, a jeszcze inne do farb akrylowych bądź olejowych. Szerokie pędzle budowlane wpływają pozytywnie na efektywność wykonywanej pracy. Pędzle okrągłe ze względu na swoją niewielką szerokość wybierane są do precyzyjnych zadań np. malowanie drzwi lub ram okiennych. Natomiast ławkowce, będące szerokimi pędzlami, używane są głównie do malowania ścian i sufitów, bądź do gruntowania przed malowaniem.

Należy pamiętać, iż najważniejszym elementem pędzla jest szczecina.

Również ona wykonana może być z różnego rodzaju surowca. Szczecina może być z naturalnego włosia, syntetycznego, włókien roślinnych lub sierści zwierzęcej. Sierść zwierzęca np. końskie włosie, sprawdzi się idealnie gdy będziemy używać olejów, z kolei włókna syntetyczne spełnią swoją rolę gdy wybierzemy do malowania bejcę wodną. Sklep Agawi oferuje kilka rodzajów surowców. Do najpopularniejszych należą: włókna kokosowe, włókna plamowe (basyna), tampico oraz włosie końskie. Każdy z tych surowców ze względu na swoje unikalne cechy używany jest do innego rodzaju prac.

Włókna kokosowe są lekkie, a przy tym odporne na czynniki chemiczne oraz wysoką temperaturę. Basyna wykorzystywana jest do produkcji szczotek gospodarczych oraz ulicówek, ze względu na to że jest to materiał bardzo trwały. Tampico to materiał, który wyróżnia się swoją zdolnością do pochłaniania wody, a oprócz tego jest niezwykle elastyczny i lekko ścierający. Produkty oferowane w sklepie Agawi są skierowane do każdego klienta, ze względu na wysoką jakość, różnorodność towarów oraz konkurencyjne ceny.

Polecane produkty

Polecany

Zamiatacz mieszanka 35 gwint pcv

Szczotki

Zamiatacz mieszanka 35 gwint pcv

13,50PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Trzon do siekiery 45

Style

Trzon do siekiery 45

8,20PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Zmiotka szczecina 130

Szczotki

Zmiotka szczecina 130

16,30PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Zamiatacz nylon 30

Szczotki

Zamiatacz nylon 30

10,50PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Zamiatacz szczecina 40

Szczotki

Zamiatacz szczecina 40

40,00PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Trzon do młotka 90

Style

Trzon do młotka 90

12,50PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Czy wiesz że:

Będąc zalogowanym, masz dostęp do ukrytych funkcji np. cen hurtowych?

Konto jest w pełni DARMOWE i założysz je w 15 sekund?

 Zarejestruj się

Posiadasz dostęp? Zaloguj się!

Szczotki Szczotki

Kategoria

Szczotki

Pędzle Pędzle

Kategoria

Pędzle

Style Style

Kategoria

Style

Surowce Surowce

Kategoria

Surowce

Prowadzisz firmę?

Hurtownia akcesoriów malarskich i surowców

Agawi to przedsiębiorstwo oferujące wysokiej jakości produkty zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i sprzedaży hurtowej. Dbamy o zachowanie najlepszej jakości naszych produktów,
a także ich wartości użytkowej dla klienta. Jeśli prowadzisz własną działalność, to dobrze trafiłeś! Współpracując z Agawi zyskasz nie tylko dostęp do wysokogatunkowych produktów, ale również do specjalnych ofert i cen hurtowych.

 Oferta dla firm

Kilka słów

Budowa czy też remont domu to jedno z większych, ważniejszych

ale też bardziej odpowiedzialnych zadań, jakie napotykamy w swoim życiu.
W Agawi znajdziesz wszystko czego potrzebujesz- zarówno do drobnych napraw, jak i ogromnych remontów. Jesteśmy producentem akcesoriów malarskich i budowlanych, a naszymi flagowymi produktami są szczotki, pędzle oraz style. Zakupisz u nas również różnego rodzaju surowce m.in. końskie włosie, włókno kokosowe oraz włókno basyna.

Agawi to sklep internetowy oferujący wysokogatunkowe towary. W naszym sklepie znajdziesz ofertę dopasowaną do potrzeb detalicznych, ale również hurtowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  •   Doświadczenie Poparte wieloletnią
    praktyką
  •   Zadowolenie Tysięcy naszych klientów

Ostatnie aktualności

Pędzle malarskie – podstawowe narzędzia podczas remontów Pędzle malarskie – podstawowe narzędzia podczas remontów
20 lis 2022

Pędzle malarskie – podstawowe narzędzia podczas remontów

Trzonki i style – solidna jakość i trwałość Trzonki i style – solidna jakość i trwałość
08 lis 2022

Trzonki i style – solidna jakość i trwałość