SzybkiKontakt  

Trzonki i style – solidna jakość i trwałość od sklepu Agawi

Style do narzędzi są jednymi z podstawowych narzędzi, jakie powinny się znaleźć w domowym warsztacie. Bez nich praca w domu jest praktycznie niemożliwa, a dzięki nim staje się łatwiejsza i sprawniejsza. Jeśli poszukujesz trzonków i styli wysokiej jakość, solidnej konstrukcji i różnorodnym zastosowaniu to trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem sklep Agawi spełnia te wszystkie kryteria! Prezentowany u nas sprzęt jest wysokiej klasy, jednakże cena dopasowana jest do wymagań konsumenta, dzięki czemu można nabyć produkt bez zbędnego przepłacania.

Trzonki i style – jak wybrać odpowiednie i do czego je wykorzystać?

Rękojeść jest niezbędna do prawidłowego użytkowania sprzętu takiego jak łopaty, grabie czy siekiera. Takie narzędzia najczęściej sprzedawane są w zestawie, jednakże jeśli trzonek uległ zniszczeniu lub jest niewygodny do używania, nie trzeba od razu kupować całego nowego narzędzia. W takim przypadku właśnie, wystarczy zaopatrzyć się  w nowy styl. W sklepie Agawi znajdziesz zarówno tradycyjny styl do szczotki jak i wygodny trzonek do młotka czy siekiery.

Przed zakupem nowego trzonka, dokładnie przemyśl, do jakich narzędzi będzie on potrzebny, tak aby korzystanie z niego było komfortowe, funkcjonalne i prawidłowe.

Można wyróżnić różne typy drążków m.in. typ T oraz Y. 

Drążki typu T idealnie sprawdzą się do takich narzędzi taki łopaty, widły czy szpadle. Zakończone są uchwytem który można chwycić oburącz, dzięki czemu nadaje się idealnie do ładowania materiałów na taczkę. Drążki typu Y stosowane są jako trzonek szpadla lub łopaty. Wyposażone są w ergonomiczną rączkę, która powinna być odpowiednio przytwierdzona do kija, tak aby zapewnić komfortową pracę. Style i trzonki drewniane są bardzo wytrzymałe- mocne, trwałe i często cięższe niż trzonki wykonane z tworzyw sztucznych, dzięki czemu trudno jest je złamać czy uszkodzić. Trzonki drewniane sprawdzą się do pracy w okresie zimowym, z racji iż drewno nie wychładza się, tak więc praca z takim narzędziem będzie przyjemna. 

Wybór odpowiednich trzonków bądź styli jest bardzo ważny. Uwarunkowany jest wagą, wielkością i przeznaczeniem rękojeści. Warto pamiętać, że wybór odpowiedniego trzonka pozwoli na zachowanie ergonomicznej, przyjemnej i wygodnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Agawi!

Trzonki i style – solidna jakość i trwałość

Informacje

08 listopad 2022
0 odsłon artykułu

Polecane produkty

Polecany

Trzon do młotka 70

Style

Trzon do młotka 70

9,90PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Zamiatacz mieszanka 40 gwint pcv

Szczotki

Zamiatacz mieszanka 40 gwint pcv

15,50PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Pędzel pól angielski 63

Pędzle

Pędzel pól angielski 63

3,40PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Polecany

Ławkowczyk 140

Pędzle

Ławkowczyk 140

16,00PLN

Cena detaliczna

Mieszanka szczotkarska

Surowce

Mieszanka szczotkarska

Polecany

Pędzel pierścieniowy 25

Pędzle

Pędzel pierścieniowy 25

3,60PLN

(Orientacyjna)

Cena detaliczna

Czy wiesz że:

Będąc zalogowanym, masz dostęp do ukrytych funkcji np. cen hurtowych?

Konto jest w pełni DARMOWE i założysz je w 15 sekund?

 Zarejestruj się

Posiadasz dostęp? Zaloguj się!

Szczotki Szczotki

Kategoria

Szczotki

Pędzle Pędzle

Kategoria

Pędzle

Style Style

Kategoria

Style

Surowce Surowce

Kategoria

Surowce

Prowadzisz firmę?

Hurtownia akcesoriów malarskich i surowców

Agawi to przedsiębiorstwo oferujące wysokiej jakości produkty zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i sprzedaży hurtowej. Dbamy o zachowanie najlepszej jakości naszych produktów,
a także ich wartości użytkowej dla klienta. Jeśli prowadzisz własną działalność, to dobrze trafiłeś! Współpracując z Agawi zyskasz nie tylko dostęp do wysokogatunkowych produktów, ale również do specjalnych ofert i cen hurtowych.

 Oferta dla firm